Gizlilik İlkeleri

Zetateknik.com.tr olarak, kayıtlı kullanıcılarımıza daha güvenli bir internet ortamı sağlamayı ilke edindik. Bu sebepten dolayı, üyelerimizin kendilerini daha rahat hissetmeleri için onlara çeşitli gizlilik hakları tanıdık. 

Zetateknik.com.tr  üyelerinin sahip oldukları bu haklar, aşağıdaki gibidir:

1.Elektronik posta adresiniz, Kullanıcı Sözleşmesi'nde tanımlanan haller haricinde, hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

2.Zetateknik.com.tr' e verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, onayınız dışında, Kullanıcı Sözleşmesi'nde tanımlanan haller haricinde, diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, Zetateknik.com.tr sitesinin kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.

3.Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, Zetateknik.com.tr  dışında sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin veya Kullanıcı'nın, sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

4.Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde Zetateknik.com.tr' e bildirebilirsiniz. Zetateknik.com.tr' e vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

Bu ilkeler ile kişisel haklarınız Zetateknik.com.tr tarafından teminat altına alınmıştır.