testo 174H set – sıcaklık ve nem için mini datalogger

  • 0,00TL

  • Vergiler Hariç: 0,00TL
  • Stok Durumu:1
  • Marka: Testo
  • Ürün Kodu: 0572 0566


Etiketler: 0572 0566, testo 174H set – sıcaklık ve nem için mini datalogger, testo, testo 174H, datalogger, sıcaklık ve nem için mini datalogger


Sıcaklık ve nem için testo 174H mini datalogger iklim izlemede güvenilir, küçük ve kullanışlı ortağınızdır. Depolar, müzeler, arşivler, ofisler ya da apartman dairelerinde mini datalogger güvenilir sıcaklık ve nem kaydı sağlar. 

Ürün Detayları

İşiniz iklime duyarlı ürünlerin (gıda, ilaç, arşiv belgesi, müze sergisi, paslanmaya duyarlı metal parçalar vb.) depolanmasını ya da saklanmasını içeriyor mu? Ya da bina iklimini kontrol mu etmek istiyorsunuz? O zaman sıcaklık ve nem değerlerini kesintisiz kayıt altına alınması sizin için çok yararlı olacaktır. Sıcaklık ve nem ölçümü için testo 174H mini datalogger size bu konuda destek olur. Küçük olabilir ama büyük sonuçlara (ölçüm) ulaşır.

Sıcaklık ve nem ölçümü için mini dataloggerın size sundukları

Mevcut ölçüm değerleri ve herhangi bir limit değerinin olası ihlalleri mini datalogger’ın ekranından okunabilir. 16,000 ölçüm değerine kadar hafızası güvenilir bir şekilde kayıt alabilir. Kaydedilen ölçüm verileri, bataryası bitse bile kaybolmaz.
testo 174H mini datalogger sıcaklık ve nem ölçümü için dahili sensörlere sahiptir. Uzun süreli kararlı ölçüm yapan nem sensörü, ±3 % RH doğruluğa sahiptir.  ±0.5 °C hassasiyetle dahili NTC sıcaklık sensörü yüksek hassasiyete ve -20 … +70 °C ölçüm aralığına sahiptir.

Standart bataryalar (2x CR 2032) teslimat kapsamına dahildir ve kullanıcı tarafından kolaylıkla değiştirilebilir.

Sıcaklık ve nem dataloggerınızın programlanması ve analizi

Dataloggerınızı programlamak, kayıtları okumak ya da ölçüm verilerini analiz etmek için 3 yazılım versiyonundan birini seçebilirsiniz:

•    ComSoft Basic software – ücretsiz indirilebilir – hızlı ve kolay bir şekilde dataloggerı programlama ve verileri analiz etmenize yardımcı olur.

•    ComSoft Professional software – opsiyonel – sıcaklık ve nem değerlerinin daha detaylı analizi ve ek özellikler sağlar.

•    ComSoft CFR 21 Part 11 software – opsiyonel – 21 CFR Part 11 uyumlu ilaç sektöründeki özel ihtiyaçlar için idealdir.

Avantajlı set: mini datalogger hemen kullanıma hazır

Sıcaklık ve nem ölçümü için mini dataloggerınızı programlamak ve kayıtları okumak için bir USB arayüze ihtiyacınız olacaktır. Eğer bu sete karar verdiyseniz,  ölçümlerinize hızlı bir başlangıç yapabileceğiniz bir USB arayüzü içerisinde bulabilirsiniz.


Teslimat kapsamı

testo 174H mini datalogger seti; 2-kanallı (nem sıcaklık ölçümü), programlama ve loggerı okuma için USB arayüz, duvar bağlantı aparatı, pil (2 x CR 2032 lityum) ve kalibrasyon protokolü ile birlikte

Ürün Özellikleri

Çözünürlük : 0,1°C
Doğruluk : ±0,5°C (-20 … +70°C)
Kanallar : 2
Batarya tipi : 2 lityum batarya (CR2032)
Batarya ömrü : 1 yıl ( 15 dk. ölçüm sıklığı, +25°C)
Çalışma sıcaklığı : -20 … +70°C
Saklama sıcaklığı : -40 … +70°C
Koruma sınıfı : IP 20
Ölçüm aralığı : -20 … +70°C
Hafıza : 16.000 ölçüm değerleri

 

Yorum Yap

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.