testo 160 IAQ - Ekranlı ve sıcaklık, nem, CO2 ve atmosferik basınç için entegre sensörlü kablosuz veri kayıt cihazı


Müzelerden ofislere: tesis yönetiminde iç hava kalitesini izlemek için kablosuz veri kayıt cihazı testo 160 IAQ idealdir. 

Ürün Detayları

İç hava kalitesinin, insanların sağlığı ve refahı üzerinde büyük bir etkisi vardır. Kötü iç hava, uyuşukluk yaratabilir, konsantrasyon eksikliğine yol açabilir. İç ortam iklimini optimize etmeye yardımcı olması için, kablosuz veri kayıt cihazı testo 160 IAQ ile iç hava kalitesini güvenilir şekilde izleyebilirsiniz.


Kablosuz veri kayıt cihazı testo 160 IAQ ile sıcaklık, nem, CO2 ve atmosferik basıncı izleme

Kolay kullanımlı kablosuz veri kayıt cihazı testo 160 IAQ iç hava kalitesini izlemek için idealdir. Entegre sıcaklık, nem, CO2 ve atmosferik basınç sensörleri sayesinde tüm odalardaki iklim şartlarını doğru şekilde tespit eder. Uzun süreli ölçümleri de herhangi bir zorluk olmadan gerçekleştirebilir.
Ölçüm verileri, veri kayıt cihazı tarafından WLAN aracılığıyla doğrudan Testo Bulut'a kaydedilir. Sınır değerler aşılırsa, alarm fonksiyonu sayesinde hemen e-posta veya (isteğe bağlı olarak) SMS ile bildirilir. Tüm ölçüm değerlerine ve analiz fonskiyonlarına istediğiniz zaman ve her yerden internete bağlanabilen bir akıllı telefon, tablet veya bilgisayardan erişebilirsiniz.  

Kablosuz veri kayıt cihazı testo 160 IAQ – esnek ve sağlam

testo 160 IAQ’nun küçük boyutları (82 x 117 x 32 mm) ve sade tasarımı herhangi bir odaya kolayca yerleştirilmesini sağlar. Serginin odak noktası olması müze ve arşivler için özellikle önemlidir. İsteğe bağlı olarak temin edilebilen, özelleştirilebilir deko-kapak (bkz. aksesuarlar) ile birlikte veri kayıt cihazı ortamda farkedilmeyecek şekilde uyarlanabilir ve bu nedenle göze çarpmaz.

Mükemmel ağ bağlantılı: Kablosuz veri kayıt cihazı testo 160 IAQ ve Testo Bulut ile

Testo Bulut, testo 160 veri kayıt cihazı ailesinin temel çalışma öğesidir. testo 160 IAQ 'yu, mevcut bir WLAN üzerinden ölçüm verilerinizi Testo Bulut'ta depolamak için kullanabilirsiniz. Burada kablosuz veri kayıt cihazlarınızı yapılandırabilir, limit değer alarmlarını ayarlayabilir ve ölçüm verilerinizi analiz edebilirsiniz.

Testo Bulut'a erişebilmek için önce www.museum.saveris.net adresine kaydolmanız gerekir. Sistemi kurmak basittir ve bir tarayıcı veya IOS ve Android için testo Saveris 2 App ile gerçekleştirilebilir.

Arzu edilen fonksiyon aralığına bağlı olarak, Testo Bulut'un kullanımı için ücretsiz Temel ve daha kapsamlı Gelişmiş fonksiyon arasında seçim yapmanız gerekir. Örneğin, Gelişmiş fonksiyonu kullanarak hesap başına en fazla 10 kullanıcı oluşturabilir veya sınır değerler aşıldığında bir SMS alarmı ayarlayabilirsiniz.

Kablosuz veri kayıt cihazı testo 160 IAQ’nun uygulama alanları: Ofislerden müzelere kadar

Küçük ve kalabalık odalarda dahi iç hava kalitesi sürekli ve güvenilir şekilde izlenir. Profesyonel kablosuz veri kayıt cihazı testo 160 IAQ örneğin, okullar, ofisler veya müzelerde kullanılabilir. Opsiyonel bir deko-kapak ile müze, galeri ve sergilerde çevreye uyum sağlayabilir.

Kablosuz veri kayıt cihazı testo 160 IAQ’nun diğer avantajları ve fonksiyonları

Güncel ölçüm değerleri, limit değer ihlalleri ve kalan pil ömrü veri kayıt cihazının ekranında görünür. Renkli LED’ler trafik ışığı sistemi prensibi ile hava kalitesini gösterir. Faaliyete geçme değerleri kişiselleştirilebilir. Kablosuz veri kayıt cihazının dahili veri deposu kapasitesi 40.000 ölçüm değeridir ve gövdesi IP20'ye göre korunmaktadır. Kablosuz veri kayıt cihazının şebeke ünitesi üzerinden çalıştırılması idealidir. Ancak, standart pillerle de çalıştırılabilir. Yaklaşık bir haftalık ömrü vardır ve istenilen zamanda kullanıcı tarafından değiştirilebilir.

Teknik bilgi için tıklayınız.

Teslimat kapsamı

•    Kablosuz veri kayıt cihazı testo 160 IAQ
•    Ücretsiz Bulut erişimi dahildir (Temel işlevler)
•    USB şebeke ünitesi
•    Piller (4 x AAA mikro alkalin manganez)
•    Duvar konsolu, kilit açma aleti ve yapışkan bant dahildir
•    QR kod etiketi
•    Kalibrasyon protokolü
•    Kısa talimatlar

Yorum Yap

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.